Lot 5564
Online Only: Interiors, Decorative & Asian Art | 4 - 14 Februari 2021
Een Engelse mahoniehouten tafel

19e eeuw

Het ronde blad boven een kolom met bladmotieven, op een basement met vier klauwpoten.

H 76,5 cm, D 117 cm

Het blad met krassen en vlekken, kolom met enkele kleine beschadigingen en poten met barsten.

€ 300,00
€ 400,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180