Lot 5557
Online Only: Interiors, Decorative & Asian Art | 4 - 14 Februari 2021
Een grote mahoniehouten Empire stijl guéridon

19e eeuw

Het ronde blad boven drie gebogen beschilderde klauwpoten op basement.

H 77 cm, D 116 cm

Blad met fineerschade en barst. De klauwpoten met beschadigingen. Fineerschade rondom.

€ 200,00
€ 300,00
€ 450,00

Hamerprijs: € 450