Lot 5556
Online Only: Interiors, Decorative & Asian Art | 4 - 14 Februari 2021
Een mahoniehouten bureau met lederen blad

19e eeuw

Het lederen blad met verguld floraal bandwerk en messing rand boven vier lades met messing montuur en parelrand op vier gecanneleerde taps toelopende poten.

74,5 x 130,5 x 66,5 cm

Het lederen blad verkleurd en met slijtage, licht fineerschade rondom en het messing verkleurd.

€ 300,00
€ 500,00
€ 1.700,00

Hamerprijs: € 1.700