Lot 5553
Online Only: Interiors, Decorative & Asian Art | 4 - 14 Februari 2021
Een Frans Régence stijl verguld houten bankje

Eind 19e/vroege 20e eeuw

Gedecoreerd met houtgesneden schelp- en florale motieven, op zes gebogen poten met X-vormige regelverbindingen, bekleed met gestreepte florale stof.

44 x 102 x 44 cm

Slijtage van vergulding

€ 300,00
€ 400,00
€ 750,00

Hamerprijs: € 750