Lot 133
Freek van den Berg (1918-2000)

Zittend meisje met hoed

gesigneerd 'Freek vd Berg' (rechtsonder)

olieverf op doek, 60x50 cm (met lijst: 71x61 cm)

Provenance: -Veiling, Christie's, Amsterdam, 4 februari 2004, lot 553.

Conditie: klein restauratie, een gaatje zichtbaar (linksonder), verder goed

€ 800,00
€ 1.200,00
€ 800,00

Hamerprijs: € 800