Lot 5546
Online Only: Interiors, Decorative & Asian Art | 4 - 14 Februari 2021
Een zwart gelakt en verguld houten Chinoiserie naaitafeltje

19e eeuw

Het opstaande rechthoekige blad gedecoreerd in reliëf met figuren in een bergachtig landschap en florale motieven, boven een lade, de harpvormige zijkanten met regelverbinding, op vier gebogen poten.

74,5 x 57,5 x 38 cm

Lak- en fineerschade rondom

€ 300,00
€ 400,00
€ 450,00

Hamerprijs: € 450