Lot 5545
Online Only: Interiors, Decorative & Asian Art | 4 - 14 Februari 2021
Een Italiaans taxus- en notenhouten bijzettafeltje met inlegwerk

Eind 19e eeuw

Het ronde kantelbare blad met vijf ingelegde medaillons met voorstellingen van figuren, rond een centrale voorstelling van een landschap, boven een getordeerde kolom, op drie gebogen poten.

H 75 cm, D 60 Cm

Het blad met fineer- en lakschade in de vorm van kleine barsten.

€ 300,00
€ 500,00
€ 550,00

Hamerprijs: € 550