Lot 5543
Online Only: Interiors, Decorative & Asian Art | 4 - 14 Februari 2021
Een Engelse notenhouten tafel

Eerste helft 19e eeuw

Het rechthoekige blad boven vier gecanneleerde zuilen op vier gebogen messing klauwpoten

73,5 x 147 x 81,5

Schade aan tafelblad in de vorm van krassen en andere gebruikerssporen. poten licht beschadigd.

€ 300,00
€ 400,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260