Lot 174
Jos van den Berg (1905-1978)

Liggend naakt

gesigneerd 'Jos v.d. Berg.' (rechstonder)

olieverf op paneel, 40x50 cm (met lijst: 49x59 cm)

€ 500,00
€ 700,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300