Lot 122
Johan Barthold Jongkind (1819-1891)

Huizenrij

gesigneerd en gedateerd 'Jongkind 1862' (rechtsonder)

ets, 17x21 cm (met lijst: 40x43 cm)

Uit de reeks 'Vues de Hollande' (1862)

€ 300,00
€ 350,00
€ 550,00

Hamerprijs: € 550