Lot 119
Adriaan van 't Hoff (1893-1939)

Papegaaien op een tak

aquarel, 60x40 cm (met lijst: 78x55 cm)

Conditie: enkele bruine vlekken, aantasting van het papier, meerdere restauratie van het papier, o.a. invulling van papierschade aan de rechteronderkant (zie foto's)

€ 300,00
€ 350,00
€ 475,00

Hamerprijs: € 475