Lot 193
Manier van Aert van der Neer (19de eeuw)

Gezicht op een dorp aan een rivier bij maanlicht

olieverf op paneel, 38,5x57,5 cm (met lijst: 61x79 cm)

Conditie: craquelé, vergeeld

€ 400,00
€ 600,00
€ 375,00

Hamerprijs: € 375