Lot 159
Reinier Bakels (1873-1956)

Zuiderzee vissershaven

gesigneerd 'Bakels' (rechtsonder)

olieverf op doek, 40x60 cm (met lijst 59x79 cm)

Conditie: Bedoekt, verder goed.

€ 700,00
€ 1.000,00
€ 1.000,00

Hamerprijs: € 1.000