Lot 175
Adriaan de la Rivière (1857-1941)

Marktscène

gesigneerd 'A de la Rivière' en onduidelijk gedateerd (rechtsonder)

olieverf op board, 33,5x26 cm (met lijst: 38x32 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, verder goed

€ 300,00
€ 400,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200