Lot 10008
Umberto Veruda (Italiaans, 1868-1904)

Portret van een jonge dame

gesigneerd 'Veruda' (rechtsonder)

olieverf op board, 46x34 cm (met lijst: 70x59 cm)

€ 500,00
€ 700,00
€ 500,00

Hamerprijs: € 500