Lot 10012
Naar Gerard Dou (19de eeuw)

Het snijden van de veren pen

geannoteerd 'MDCLXXII' (midden onderaan)

olieverf op doek, 42,5x32 cm (met lijst: 52x46 cm)

Dit lot is een kopie naar het originele schilderij van Gerard Dou (1613-1675) 'Der alte Schulmeister' in de collectie van de Gemäldegalerie Alte Meister in Dresden.

Conditie: oude bedoeking en craquelé, voorts in goede staat

€ 500,00
€ 700,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300