Lot 514
Old Masters, Nineteenth Century & Early Modern Art Online | 21 November 2021
Naar Jacopo Bassano en Francisco Bassano (17e eeuw)

Christus in het huis van Maria, Martha en Lazarus

olieverf op doek, 92x102 cm (met lijst: 103x113 cm)

Het lot is een kopie naar een prent gemaakt door Hans Sadeler (1550-1600) uit 1598, die is gebaseerd op een schilderij van Jacopo Bassano (circa 1510-1592) en Francesco Bassano (1549-1592) in de collectie van de Sarah Campbell Blaffer Foundation, Houston, inv. no. 79.13.

€ 800,00
€ 1.200,00

Startbod: € 700