Lot 10004
Ciro Garzolini (1883-1972)

Alpengezicht in Seppada, Italië

gesigneerd 'G. Garzolini' (rechtsonder); gesigneerd en geanotteerd 'Seppada/G. Garzolini' (op een label op de achterzijde)

olieverf op paneel, 33x41,5 cm (met lijst: 37x46 cm)

€ 300,00
€ 400,00
€ 375,00

Hamerprijs: € 375