Lot 10006
Ciro Garzolini (1883-1972)

'Falciatore' / Boer met zeis op het veld

gesigneerd 'G Garzolini' (rechtsonder); gesigneerd en geannoteerd '30/Falciatore/G. Garzolini' (op een label op de achterzijde)

olieverf op paneel, 42x33 cm (met lijst: 46x37 cm)

€ 300,00
€ 400,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220