Lot 10005
Giovanni Zangrando (Italiaans, 1867-1941)

Witte rotsen aan de Meditterane kust

gesigneerd 'G. Zangrando' (linksonder)

olieverf op board, 25x34 cm (met lijst: 42,5x51 cm)

€ 300,00
€ 400,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180