Lot 127
Willem Paerels (Nederlands, Belgisch, 1878-1962)

Aan de tuintafel

gesigneerd en gedateerd met atelierstempel 'W.P. / B38' (linksonder)

zwart krijt en pastel op papier, 58x47 cm (met lijst: 83x72 cm)

Conditie: vergeeld, verder goed

€ 300,00
€ 350,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160