Lot 135
Ossip Siniaver (Russisch, Belgisch, 1899-1975)

"'Produrac'-evocation"

gesigneerd en gedateerd 'O. Siniaver 43' (linksonder), getiteld (op de achterzijde)

olieverf op board, 70x88 cm (met lijst: 92x110 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, enkele punaisegaatjes (op de randen)

€ 400,00
€ 600,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220