Lot 2539
Online Only: Interiors, Decorative & Asian Art | 4 - 14 Februari 2021
Een paar Chinees blauw wit porselein draken vazen

19e eeuw, China

Twee dekselvazen, gemerkt met vier-karaktermerk. Fijn gedecoreerd met draken en florale motieven.

H 31.5 cm

Een deksel met twee randschilfers. Andere deksel met kleine randschilfer. Een vaas met bakfoutje langs onderrand. Verder in zeer goede conditie, geen andere beschadigingen; geen haarlijnen of barsten en geen restauratie.

€ 300,00
€ 500,00
€ 1.300,00

Hamerprijs: € 1.300