Lot 120
Willem de Zwart (1862-1931)

Hollands dorp met twee aangemeerde platbodems

gesigneerd 'W. Zwart' (rechtsonder)

aquarel, 37x26 cm (met lijst: 47,5x36 cm)

€ 400,00
€ 600,00
€ 350,00

Hamerprijs: € 350