Lot 227
Naar Willem van Herp (18de eeuw)

Een slager met zijn vleeshamer

olieverf op paneel, 13x17,5 cm (met lijst: 23x29 cm)

Conditie: beschadiging aan onderrand van het paneel

Vergelijk a.u.b. met een schilderij van Willem van Herp verkocht op de veiling, Hugo Ruef, München, 2-4 juli 1975, lot 6825/5.

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 240