Lot 104
Lucie van Dam van Isselt (1871-1949)

Stilleven met madeliefjes in een gemberpot

gesigneerd 'L v Dam v Isselt' (midden links)

olieverf op board, 20x25 cm (met lijst: 30x30 cm)

€ 400,00
€ 600,00
€ 2.400,00

Hamerprijs: € 2.400