Lot 130
Nicolaas Steffelaar (1852-1918)

Zittende vrouw met waaier

gesigneerd 'Nico. Steffelaar.' (linksonder)

aquarel, 20,5x12 cm (met lijst: 34x25 cm)

Herkomst: -Veiling, Glerum, Amsterdam, 8 december 2003, lot 95.

Conditie: aantasting van het papier, verder goed

€ 150,00
€ 250,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120