Lot 192
Toegeschreven aan Sientje Mesdag-van Houten (1834-1909)

Boerenschuur

olieverf op doek geplakt op board, 25,5x37,5 cm (met lijst: 31x43 cm)

Herkomst: via familie inzender uit collectie Panorama Mesdag.

Conditie: oppervlaktevuil, verfverlies (op de hoekjes)

€ 300,00
€ 350,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180