Lot 106
Adri Pieck (1894-1982)

Binnentuinen

gesigneerd 'AJ Pieck' (linksonder)

olieverf op doek geplakt op paneel, 35,5x45,5 cm (met lijst: 45x55 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, verder goed

€ 300,00
€ 500,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260