Lot 5549
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Een Hollands mahoniehouten en verguld bronzen haardscherm

Tweede kwart 19e eeuw

87 x 46 x 30 cm

€ 200,00
€ 300,00

Startbod: € 120