Lot 272
Naar Jean Antoine Watteau (19e eeuw)

Landschap met spinster

olieverf op paneel, 25x18 cm (met lijst 32x27 cm)

Naar Jean Antoine Watteau, verworpen toeschrijving Jan Anton Garemijn (zie RKD nr 0351896).

Herkomst:
-Voorheen bij art dealer S. Nijstad, Lochem, alwaar gekocht door familie van de inzender.

Conditie: Geparketteerd.

€ 600,00
€ 800,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400