Lot 2524
Online Only: Interiors, Decorative & Asian Art | 4 - 14 Februari 2021
Een Blanc-de-Chine bloemensteker in lotus vorm

Ca. 1900-20, China

Wit porseleinen kom in de vorm van een lotus blad met losse bloemsteker in de vorm van een lotus bloemknop. Niet gemerkt maar waarschijnlijk aan het begin van de 20ste eeuw in China gemaakt.

21 x 18.5 cm (L x B)

Barstje in bloemsteker en enkele kleine randschilfers. Craquelé van het glazuur. Geen restauratie.

€ 200,00
€ 300,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220