Lot 123
Jan Wiegers (1893-1959)

Boerderij in landschap

gesigneerd in potlood 'Jan Wiegers' (rechtsonder)

ets, 30x40 cm (met lijst: 58x67 cm)

€ 100,00
€ 150,00
€ 280,00

Hamerprijs: € 280