Lot 117
Hans van Ieperen (1909-1995)

Marine

gesigneerd 'v. Ieperen' (rechtsonder)

olieverf op board, 60x70 cm (met lijst: 71,5x81,5 cm)

Provenance: Museum van Bommel van Dam Venlo, n° inv. 35.

€ 400,00
€ 600,00
€ 425,00

Hamerprijs: € 425