Lot 257
Hans van Ieperen (1909-1995)

Boerderij in sneeuwlandschap

gesigneerd 'v Ieperen' (rechtsonder)

olieverf op board, 59x74 cm (met lijst 78x93 cm)

Conditie: Goed, iets oppervlaktevuil en verkleurd vernis.

€ 400,00
€ 600,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300