Lot 102
Jacobus Doeser (1884-1970)

Stilleven met appels en een bloesemtak in vaas

gesigneerd 'Doeser' (rechtsonder)

olieverf op doek, 60x75 cm (met lijst 65x80 cm)

Conditie: Goed.

€ 300,00
€ 350,00
€ 500,00

Hamerprijs: € 500