Lot 101
Jos Leurs (1947)

Voorjaarsboeket in witte kan

gesigneerd 'Jos. Leurs' (rechtsonder)

olieverf op doek, 60x70 cm (met lijst: 83x92,5 cm)

Conditie: Goed.

€ 500,00
€ 700,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325