Lot 100
Piet van Wijngaerdt (1873-1964)

Kamerplant

gesigneerd 'Piet van Wjingaerdt' (linksonder), tevens gesigneerd in dorso

olieverf op doek, 80x68 cm (met lijst 94x82 cm)

€ 300,00
€ 400,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220