Lot 99
Riemko Holtrop (1914-1996)

Zonnebloemen in een kan

gesigneerd en gedateerd 'R Holtrop / 48' (rechtsonder)

olieverf op doek, 72,5x62,5 cm (met lijst 95x85 cm)

€ 300,00
€ 350,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325