Lot 98
Eduard Pieter 'Ed' Moleveld (1946)

Keukenstilleven met stokbrood en schenkkan

gesigneerd 'E.P. Moleveld' (rechtsonder)

olieverf op doek, geplakt op board, 32,5x72 cm (met lijst 51,5x91,5 cm)

Conditie: Goed, iets vergeeld vernis.

€ 300,00
€ 350,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140