Lot 97
Eduard Pieter 'Ed' Moleveld (1946)

Stilleven met schilders attributen

gesigneerd 'E.P. Moleveld' (rechtsonder)

olieverf op doek, 40x50 cm (met lijst 68x78 cm)

Conditie: Goed

€ 300,00
€ 400,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260