Lot 95
Marinus Schipper (1897-1987)

Bloesemboom

gesigneerd en gedateerd 'M. Schipper. / '37.'(rechtsonder)

olieverf op doek, zonder lijst, 150x100 cm

€ 300,00
€ 400,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300