Lot 94
Johannes Garst (1950) (2x)

I. 'Aan zee'
II. Prikkeling'

beide gesigneerd 'Joh. Garst' (rechtsonder), waarvan één gedateerd '86'; tevens beide getiteld en één met woonplaats van de kunstenaar 'Mariënberg' (in dorso)

olieverf op board (2), resp. 40x43 cm (met lijst 49x52 cm) en 43x40 cm (met lijst 52,5x48,5 cm)

Conditie: Goed

€ 200,00
€ 300,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120