Lot 93
Johannes Garst (1950)

Ledenpop

gesigneerd en gedateerd 'Joh. Garst. 85.' (linksmidden)

olieverf op doek, 50x40 cm (met lijst 62,5x52,5 cm)

Conditie: Goed

€ 150,00
€ 250,00

Startbod: € 80