Lot 92
Johannes Garst (1950)

'Ontmoeting', naar het origineel van J.H. Moesman uit 1932

gesigneerd en gedateerd 'Joh. Garst '87 / J.H. Moesman '32 ' (rechtsonder)

olieverf op doek, 50x60 cm (met lijst 59,5x69 cm)

Conditie: Oppervlaktevuil, dient schoongemaakt te worden.

€ 300,00
€ 400,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160