Lot 91
Johannes Garst (1950)

Magisch figuur in verlaten landschap

gesigneerd 'Joh. Garst' (linksonder)

olieverf op doek, 70x60 cm (met lijst 77,5x67,5 cm)

Condite: Goed

€ 200,00
€ 300,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100