Lot 90
Johannes Garst (1950) (2x)

I. 'Spirit in the sky'
II. Fishing

beide gesigneerd: I. 'Joh, Garst' en getiteld en II. 'Joh. Garst 82 (9145)'

olieverf op doek (2x), resp. I. 49x49 cm (met lijst 51x51 cm) en II. 39x49 cm (met lijst 41x51 cm)

Conditie: nr II heeft wat plekjes verfverlies.

€ 150,00
€ 300,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80