Lot 89
Johannes Garst (1950)

'Meditatie'

gesigneerd 'Joh. Garst' (linksonder)

olieverf op doek, 60x60 cm (met lijst: 61x61 cm)

Conditie: Goed, vernis verkleurd

€ 150,00
€ 250,00

Startbod: € 80