Lot 88
Lothar Roppelt (20ste eeuw) (2x)

I. Hand met insekt
II. Halfnaakt

beide gemonogrammeerd en gedateerd 'LR 79' (resp. links- en rechtsonder)

gemengde techniek op board, I. 34x28 cm (met lijst 41x34,5 cm) en II. zonder lijst, 24x18 cm

Conditie: Goed

€ 150,00
€ 250,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100