Lot 87
Johannes Garst (1950)

'Sad memory of a Golden Heart'

gesigneerd , getiteld en gedateerd 'Joh. Garst '87.'

olieverf op board, 40x60 cm (met lijst: 46x66 cm)

Conditie: Goed.

€ 150,00
€ 250,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80